Pierwszy dzień wiosny

Dzień Wagarowicza – a my w szkole!

1-y dzień wiosny spędziliśmy nietypowo – bo w szkole, a na dodatek świetnie się bawiliśmy.

Samorządy Szkolne gimnazjum i liceum ogłosiły konkurs na najlepiej przebraną klasę, dodatkowo wraz z wychowawcami przygotowywaliśmy prezentację poszczególnych klas. Byli tańczący hipisi, kloszardzi robiący szemrane interesy, dresiarze i blachary, barwne damy dworu z dworzanami w smokingach tańczący menueta oraz hiphopowcy, którzy wjechali na prezentację na najnowszej generacji skuterze – czyli taczce naszego pana konserwatora.
I to właśnie oni najbardziej się podobali – to oni w głosowaniu zajęli pierwsze miejsce i pójdą z wychowawcą na lody.
Gratulujemy także wszystkim uczniom, którzy odkryli w sobie talent pedagogiczny i brawurowo poprowadzili lekcje. Mamy nadzieję, że nauczyciele w roli uczniów też się sprawdzili.

POWIADOM mnie o rekrutacji

liceum