Pierwszy Dzień Wiosny w gimnazjum i liceum

Muzycznie - bo szkolny zespół w składzie: Bartosz Art, Ignacy Domosławski, Mateusz Przychodzki, Łukasz Sawicki, Kamil Zarębski i Szymon Żbikowski w bardzo energetyczny sposób zagrali stare punkowe utwory grup: Dezerter, Kryzys i Brygada Kryzys.

Występ ten był zapowiedzią koncertu z okazji „ Dnia Świra” zaplanowanego na 4 kwietnia, gdzie oprócz tych utworów będzie można usłyszeć i inne pieśni w stylu min. punk, grunge i metal.

Sportowo, bo odbył się turniej tenisa stołowego. Bezkonkurencyjny okazał się Pan Sławomir Kowalski, który w finale pokonał Patryka Rosińskiego z klasy 2 g.

Zwycięzcami konkursów okazali się natomiast : klasa I liceum - konkurs na ekologiczną Marzannę, oraz Weronika i Zuzia z klasy I gimnazjum , które wygrały w kolejności : konkurs na fraszkę o tematyce wiosennej i konkurs na karykaturę nauczyciela.

Zabawy było sporo, ale najbardziej cieszy fakt, że wiosna w tym roku jest piękna i punktualna.

POWIADOM mnie o rekrutacji

liceum