Crazy Halloween

Crazy Halloween

30 października odbył się wieczór Crazy Halloween. Dopisali goście z SSP nr 13, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Bawiliśmy się do muzyki, którą przygotował dj Kewin przy współpracy dj Filipa K.

W trakcie wieczoru odbyły się różne konkursy. Pierwszy z nich: Doughnat Eating Contest wygrała Weronika K., (wykazała się sporym sprytem!). Kolejnym konkursem był dobrze znany, ale lubiany Apple Bobbing. Najszybciej jabłko z wody wyłowił Filip z 2a (czas: 4,3 sekundy!). Trzeci konkurs "Pin a Wasp on a Witch" sprawił radość wielu uczestnikom. Już za sam udział każdy dostał coś słodkiego.

Dla wszystkich, którzy nie zdążyli przygotować charakteryzacji, otwarty został "Salon upiornego makijażu". Można było tam skorzystać z pomocy profesjonalnych makijażystek ze szkolnego koła stylizacyjno - fotograficznego.

Jak zwykle uczestnicy zabawy zaskoczyli nas wymyślnym przebraniem. W tym roku nagrody zdobyło aż 7 osób – ich kostiumy były rzeczywiście ekstra. Odbył się też konkurs na najbardziej przerażające danie. Ze "strachem" zjadaliśmy zakrwawione palce oraz gałki oczne zatopione w galarecie; odważni zdecydowali się popróbować szczęk Draculi.

Impreza przeciągnęła się w czasie, bo dobrze bawiący się nie chcieli tak szybko wracać do normalnego świata. Do zobaczenia w przyszłym roku!