23. Finał WOŚP za nami!

23. Finał WOŚP za nami!

Zakończyliśmy zbiórkę pieniędzy w ramach 23. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 11 stycznia wolontariusze z naszych szkół kwestowali wspólnie min: na kampusie UKSW. Najbardziej wytrwali spędzili kilka godzin na ulicach Warszawy, by zebrać jak najwięcej do kolorowej puszki. Rekordzista uzbierał ponad 1100 zł!

15 stycznia w Gimnazjum i Liceum, odbyła się licytacja. Druga edycja tej akcji cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, a niektóre „fanty” osiągały zawrotne sumy. Najwięcej zapłacono za fotel dyrektorski. Za jednodniową posadę na tym stanowisku zapłacono ponad 1000 zł. W sumie nasi rodzice, nauczyciele i uczniowie zasilili konto WOŚP na kwotę prawie piętnastu tysięcy złotych.

Więcej o licytacji można poczytać na naszym blogu

Dziękujemy za potwierdzenie, że mamy naprawdę wielkie serca!!!