V Ogólnopolski Turniej Scrabble

V Ogólnopolski Turniej Scrabble

Za nami piąty już i bardzo udany, Ogólnopolski Turniej Scrabble o Puchar Dyrektora Gimnazjum Niepublicznego nr 12 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Lotników Amerykańskich., który w tym roku swoim patronatem objął Burmistrz Dzielnicy Bielany p. Tomasz Mencina.

Turniej wspierany jest przez Polską Federację Scrabble, a organizowany również pod patronatem programu "Scrabble w szkole".

Frekwencja dopisała, mieliśmy ponad pięćdziesięciu zawodników, którzy od rana do godziny 16.00 zmagali się z literową łamigłówką. Dzięki sponsorom Instytutowi Colina Rose Sp. z o.o. oraz TIM-EX sp. z o. o. Sp. jawna, walczyli o atrakcyjne nagrody.

Wyniki podamy niebawem, a już teraz zapraszamy do galerii zdjęć!

Dziękujemy za przybycie i gratulujemy wspaniałych wyników. Do zobaczenia za rok!!!