"Wciąż młodzi" - przedstawienie klas 2

"Wciąż młodzi" - przedstawienie klas 2

W ramach Międzyszkolnego Festiwalu Teatrów klasy drugie gimnazjum na zajęciach artystycznych przygotowały spektakl. Młodzież wszystko zrobiła samodzielnie od początku do końca (od pisania scenariusza – przez malowanie scenografii pod czujnym okiem Pana Romanowskiego - aż po autografy na koniec).

W przedstawieniu wzięli udział wszyscy uczniowie, a jeśli ktoś nie czuł się zbyt dobrze na scenie, zajmował się zadaniami technicznymi. A oto jak o naszych działaniach pisze inspicjentka – Karolina:

„19 lutego, po wielu dniach przygotowań, wreszcie wystawiliśmy nasze przedstawienie pt. „Wciąż młodzi”. Motywem przewodnim naszej sztuki było pokazanie publiczności, jak bardzo ważne są dla nas baśnie. Podzieleni byliśmy na 4 grupy, które wystawiały jeden krótki skecz z okazji Dnia Cioci, nawiązujący do baśni, bajek, a nawet filmów.

Zadbaliśmy o scenografię, a także o to, aby publiczność świetnie się bawiła, wprowadzając elementy interaktywne. Na sali co chwilę wybuchał śmiech, a to dzięki świetnym aktorom, którzy znakomicie wczuli się w swoje role. Wystawienie przedstawienia sprawiło nam wielką przyjemność i świetnie się przy tym bawiliśmy. Na scenie zobaczycie nas jeszcze nie raz… Przecież my wcale nie chcemy dorastać!”