Ach, cóż to był za Bal!

Ach, cóż to był za Bal!

28 stycznia uczniowie trzecich klas gimnazjum i licealiści spotkali się w wyjątkowo uroczystych okolicznościach na Balu Zimowym 2017. Rozpoczął on się tradycyjnym wykonaniem poloneza przez uczniów klasy trzeciej liceum - układ zrobił ogromne wrażenie na zaproszonych gościach.

Uczniowie klas trzecich gimnazjum także przygotowali wspaniały taniec – z wdziękiem i ogromnym kunsztem zatańczyli walca. Nikt nie krył wzruszenia.

Wszyscy wyglądali niezwykle szykownie i dojrzale. Uroku całej sytuacji dodawały piękne zimowe dekoracje – wszyscy czuliśmy się jak w bajkowej krainie lodu (nie nie, Elzy i bałwana Olafa nie było ;).

I to nie był koniec niespodzianek – cha-cha, rumba i jive w wykonania naszego nauczyciela wychowania fizycznego z partnerką zaparły wszystkim dech w piersiach. Byliśmy zachwyceni!

Po części oficjalnej, podziękowaniach dla nauczycieli, Zarządu i rodziców, życzenia złożyła pani dyrektor: „(…)życzę takich wyników egzaminu, żebyście wy byli zadowoleni(…)” , na parkiecie rozpoczęła się wspaniała zabawa.

Oj działo się! Wystarczy spojrzeć na zdjęcia!