• Przedszkole Niepubliczne Motylkowa Akademia
  • Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne nr 43 z Oddziałami Dwujęzycznymi.
The Hub Akademie w naszej szkole!

The Hub Akademie w naszej szkole!

Przedstawiamy relację Zuzi z klasy II gimnazjum, która zaprosiła do naszej szkoły niezwykły zespół wokalno - taneczny z Nowej Zelandii:

1 lutego 2017 roku, w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 13, wystąpił dla nas zespół z Nowej Zelandii "The Hub Akademie - Excel" (od słowa Excelerate). Udało nam się to wszystko zorganizować dzięki Panu Grzegorzowi Skrobarczykowi, który prowadzi fundację "KingsKids" oraz "Youth with a Mission" - "Królewskie Dzieci" i "Młodzież z Misją".

Współpracował z nimi już od kilku lat, więc dla zespołu, przy okazji zakładania nowej szkoły artystycznej w Hamburgu, nie było problemem znalezienie czasu na występ w kilku szkołach polskich.

Oprócz wysłuchania cudownych piosenek o uniwersalnych wartościach: miłości do drugiego człowieka, tolerancji, niepatrzeniu na innych z góry, mogliśmy porozmawiać z członkami zespołu, poznać ich, zrobić sobie z nimi zdjęcia.

Punktem kulminacyjnym występu (który zdecydowanie zapadł wszystkim w pamięć) był tradycyjny taniec polinezyjski oznaczający okazanie szacunku temu, przed którym się go wykonuje.

Świetnie się bawiliśmy i jeśli otrzymamy zgodę Pani Dyrektor, może i w następnym roku u nas zagoszczą?