Polskie Stowarzyszenie Promocji Oświatowych OPP
  • Przedszkole Niepubliczne Motylkowa Akademia
  • Społeczna Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi
  • Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne nr 43 z Oddziałami Dwujęzycznymi.
Sukcesy naszych absolwentów!

Sukcesy naszych absolwentów!

Mamy przyjemność ogłosić, że dwie uczennice, absolwentki naszej szkoły podstawowej otrzymały prestiżowe stypendium miasta st. Warszawy SAPERE AUSO dla uzdolnionych uczniów za wybitne osiągnięcia naukowe, twórcze lub społeczne. Justyna Strejczek jako nasza uczennica została multilaureatką kuratoryjnych konkursów: fizycznego i chemicznego. Weronika Mierzanowska została laureatką Olimpiady Matematycznej JUNIOR 2019 oraz laureatką kuratoryjnego konkursu matematycznego.

Absolwenci naszego liceum dostali się natomiast na najlepsze uczelnie krajowe i zagraniczne, m.in. The University of Manchester, University of the Arts London, Uniwersytet Warszawski, Warszawski Uniwersytet Medyczny czy Warszawską Szkołę Filmową.

Wszystkim absolwentom gratulujemy, a za naszych obecnych uczniów - trzymamy kciuki i wspieramy ich by osiągali podobne sukcesy!

Zdjęcia