We can sing!  Microphone Star 2017

We can sing! Microphone Star 2017

Jak zawsze na wiosnę, tak i w tym roku odbył się Międzyszkolny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej Microphone Star. Wiosna w tym roku jakby nieco zaspała, ale młodzi artyści ze szkół podstawowych i gimnazjów byli w pełnej, najwyższej gotowości. Dzięki temu mogliśmy po raz kolejny przeżyć wspaniałą, muzyczną ucztę.

Microphone Star staje się coraz bardziej popularny i rozpoznawalny. Z tego względu w kwietniu tego roku najpierw odbyły się przesłuchania, czyli eliminacje do konkursu, a następnie zakwalifikowani wokaliści zostali zaproszeni do etapu finałowego. Koncert finałowy odbył się w Bielańskim Centrum Edukacji Kulturalnej.

Poziom występów był bardzo wysoki. Jury miało trudny orzech do zgryzienia. Bo choć reguły konkursowe są jasne i nieugięte, to nie jest łatwo wybrać najlepszych z najlepszych.

Nagrody i wyróżnienia Microphone Star 2017 otrzymali:

• Agata (PSP w Dziekanowie Leśnym)

• Maurycy (SP 1 Łomianki)

• Ania (SSP 13)

• Zuzanna (SP 293)

• Magdalena (SP 306)

• Hanna (ZS Przymierza Rodzin)

• Julia (Gimn. 83)

• Maria (Gimn. 142)

• Tomasz (Gimn. Niep. 12)

• Pola (Gimn. 72)

• Lilianna (Gimn. 142)

• Julia, Oliwia, Lara (Gimn. 54)

Może następna wiosna weźmie przykład z uczestników Microphone Star i śmielej nam się zaprezentuje? A gdyby tak się nie stało, nie martwcie się, bo Microphone Star 2018 na pewno będzie pełen ciepłych emocji, wrażeń i wzruszeń. Do zobaczenia za rok!