To już 25 lat…
Polskie Stowarzyszenie Promocji Oświatowych OPP
  • Społeczna Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi
  • Gimnazjum Niepubliczne nr 12 z Oddziałami Dwujęzycznymi
  • Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne nr 43
To już 25 lat…

To już 25 lat…

Rok szkolny 2017/2018 był dla naszego liceum rokiem jubileuszowym. Aż trudno uwierzyć, że to już 25 lat istnienia Liceum Ogólnokształcącego Niepublicznego nr 43 im. Lotników Amerykańskich.

To wyjątkowa okazja, by przypomnieć bogatą historię szkoły, wrócić wspomnieniami do chwil spędzonych w jej murach i spotkać przyjaciół z lat szkolnych.

Przygotowaliśmy szereg uroczystości, projektów, wydarzeń sportowych oraz artystycznych z okazji jubileuszu. Dzięki nim zaprezentujemy:

Bieżące wydarzenia:

Przed nami jeszcze:

  • Naukowy Piknik Rodzinny

Zabierzemy Państwa w podróż, której zwieńczeniem będzie uroczysta Gala z okazji 25-lecia Liceum. Już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich Profesorów, Absolwentów i Przyjaciół Liceum do udziału w obchodach jubileuszowych, które zaplanowano na 20 czerwca 2018 roku.

Absolwentów Szkół zachęcamy do udziału w projekcie Absolwent

Zapraszamy do kontaktu osoby, które chciałyby pomóc nam w organizacji Jubileuszu – miło nam będzie gościć w szkole naszych absolwentów, aby opowiedzieli uczniom o sobie i jak to było uczyć się bez wujka Google i cioci Wikipedii, będziemy wdzięczni za udostępnienie zdjęć i ciekawych historii o szkole).

Kontakt: