Rajd rowerowy na 25 -lecie szkoły

Rajd rowerowy na 25 -lecie szkoły

Z okazji obchodów 25-lecia powstania Liceum Ogólnokształcącego Niepublicznego nr 43 im. Lotników Amerykańskich i przypadającego w tym roku Stulecia Niepodległości Polski zorganizowaliśmy rajd rowerowy w Kampinoskim Parku Narodowym.

Termin 25 maja i dystans 25-ciu kilometrów to nie był przypadek, w ten sposób postanowiliśmy upamiętnić 25 rocznicę utworzenia Naszego Liceum.

Trasa rajdu prowadziła przez urokliwe zakątki Puszczy Kampinoskiej, gdzie na każdym kroku są ślady bohaterskich walk Polaków o wolną i niepodległą ojczyznę.

Uczestnicy rajdu sprawdzili swoją wiedzę w quizie historycznym poświęconym historii liceum i rocznicy odzyskania niepodległości.

Rajd zakończyliśmy wspólną zabawą na Polanie Jakubów przy Dyrekcji Kampinoskiego Parku Narodowego.