Polskie Stowarzyszenie Promocji Oświatowych OPP
  • Społeczna Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi
  • Gimnazjum Niepubliczne nr 12 z Oddziałami Dwujęzycznymi
  • Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne nr 43
Świąteczne kolędowanie

Świąteczne kolędowanie

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy na uroczysty koncert „Świąteczne Kolędowanie” przygotowany przez naszych uczniów i nauczycieli, który odbędzie się 18 grudnia 2018 r. o godzinie 17.00 w Auli Schumana UKSW przy ul. Wóycickiego 1/3.

Przed koncertem o godz. 16.30 zostanie zorganizowany kiermasz świąteczny (w holu głównym Auli Schumana), na którym znajdą się prace wykonane przez naszych uczniów i nauczycieli. Pieniądze zebrane na kiermaszu przeznaczymy na cele charytatywne.

W koncercie wystąpią:

Chór uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum

Najmłodsi z Motylkowej Akademii

Soliści ze Szkoły Podstawowej, Gimnazjum i Liceum

Do zobaczenia!