• Przedszkole Niepubliczne Motylkowa Akademia
  • Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne nr 43 z Oddziałami Dwujęzycznymi.
Jubileuszowe Oskary 2019!

Jubileuszowe Oskary 2019!

Za nami 5. jubileuszowa Gala Oskarowa !!! Było uroczyście, urodzinowo i rekordowo!

Do konkursu zgłoszonych zostało 8 filmów, które obejrzeć można na szkolnym blogu Trzynastka.

Zanim wręczyliśmy statuetki w kategoriach ( najlepszy aktor, najlepsza aktorka, najlepszy film wg nauczycieli i najlepszy film wg uczniów) przyznane zostały specjalne nagrody Super Oskary dla p. Ewy - naszej sekretarki oraz p. Doroty, nauczycielki matematyki. Obie Panie są z PSPO już 25 lat !!!

Za najlepszych aktorów uczniowie uznali Marcelę z filmu Mecz oraz Wojtka z filmu OSW ( Oddział Specjalnych Wariatów). I to właśnie OSW zgarnął najwięcej nagród, gdyż zarówno uczniowie, jak i nauczyciele przyznali mu najwięcej głosów.

Przyznana została również nagroda - niespodzianka dla filmu Kampinoski Ninja. Było to wyróżnienie w kategorii muzyka filmowa.

Galę poprowadzili Patrycja i Jacek z klasy 5c, a statuetki wręczali wybrani nauczyciele. Przygotowania do Gali trwały od kilku tygodni, a wszystko odbywało się podczas spotkań Samorządu Uczniowskiego.

Gratulujemy wszystkim aktorom, reżyserom i scenarzystom. Nasi uczniowie mają ogromny potencjał i wierzymy, że kariera w Hollywood stoi przed nimi otworem !!!