Polskie Stowarzyszenie Promocji Oświatowych OPP
  • Przedszkole Niepubliczne Motylkowa Akademia
  • Społeczna Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi
  • Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne nr 43 z Oddziałami Dwujęzycznymi.

Patryk Rogoziński

Nauczyciel muzyki w szkole podstawowej.

Patryk Rogoziński, ur 1975, nauczyciel muzyki, kompozytor, aranżer, pianista, wiolonczelista, autor piosenkek dla dzieci znajdujących się na płytach "Angielski z piosenką", "Utalentowane przedszkolaki".

Jako muzyk i aranżer ma na koncie oprawy wydarzeń artystycznych u Prezydenta Lecha Kaczyńskiego oraz oprawę muzyczną Polskich Nagród Filmowych "Orły" , nagród papieskich "Totus".

Współpracuje między innymi zespołem VooVoo, Justyną Steczkowską, Marcinem Pospieszalskim, Adamem Sztabą, Anią Dąbrowską, Marią Peszek. Jest wiolonczelistą w kwartecie smyczkowym "Kwadrat".

W szkole prowadzi zajęcia z muzyki w szkole podstawowej, gimnazjum i liceum. Przygotowuje do matury z historii muzyki. Przygotowuje oprawę muzyczną do szkolnych imprezy i występów.

W ramach zajęć popołudniowych prowadzi szkolny zespół muzyczny oraz lekcje gry na fortepianie i gitarze.

Występ szkolnego zespołu muzycznego na pikniku z okazji XX -lecia szkoły: http://www.youtube.com/watch?v=WQBwVmef6mE&context=C355e2e8ADOEgsToPDskL_6tPVHuuhMcXohqPOq0wf

Angielski z piosenką

Źródło: 4BNB Muzyczny Świat Dziecka

"Angielski z Piosenką" nie jest typową płytą do nauki języka angielskiego, ale płytą, gdzie nauka nowych słówek przeplata się z niezwykłą podróżą przez różne style muzyczne. Współtwórcami płyty są pedagodzy przedszkolni i nauczyciele języka angielskiego. Piosenki dla dzieci ze słowami Małgorzaty Wojtulewicz , skomponowane przez Patryka Rogozińskiego dają szansę najmłodszym na zaznajomienie się z prostym słownictwem angielskim dotyczącym różnych sfer życia małego odbiorcy. Pierwsze spotkania z nauką angielskiego pomogą "śpiewająco" zapamiętać nowe słówka i rozwinąć wrażliwość muzyczną najmłodszych. Płyta zawiera znakomite aranżacje muzyczne i bogate instrumentarium. Rytmiczne i łatwo wpadające w ucho piosenki z pewnością uprzyjemnią dzieciom czas nauki i zagwarantują dobrą zabawę. "Angielski z Piosenką" jest trzecią płytą z serii dla dzieci obok „Rosnę z Piosenką” i „Usypiam z Piosenką”. Życzymy Dzieciom wspaniałej zabawy i przyjemnej nauki. Good Luck!

Czy wiesz jak bawić się z dzieckiem słuchając muzyki ? Zapisz się na nasz darmowy newsletter a otrzymasz w prezencie e-book pt. "Zabawy (z) muzyką" !

DZISIAJ SEKRET MÓJ POZNACIE DOTKNĄĆ MAGII SZANSĘ MACIE JĘZYK OBCY BLISKIM BĘDZIE PO ANGIELSKU MÓWIĄ WSZĘDZIE KAŻDE SŁOWO COŚ OZNACZA ZAPAMIĘTAĆ SIĘ OPŁACA BOWIEM POTEM WSZĘDZIE W ŚWIECIE POROZUMIEĆ SIĘ MOŻECIE(…) KILKA ZDAŃ W OBCYM JĘZYKU POZNAJ Z NAMI, MAŁY SMYKU !

Posłuchajcie nowych piosenek pt: "Lato" i "Jesień"

http://www.youtube.com/watch?v=Ej2jDgC3t7c&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=VvFCimdn8MI