Weronika Łazęcka - Caban

Weronika Łazęcka - Caban

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej.

Praca z dziećmi to moja pasja. Każdego dnia staram się stwarzać moim Uczniom jak najlepsze warunki do rozwoju. Wspólnie poszukujemy indywidualnych uzdolnień i talentów. Wiem, jak ważna jest w życiu pasja, zarówno u małego, jak i u dużego człowieka. W każdym staram się rozbudzać wewnętrzną motywację do nauki, bo wiem, że jej moc sprawcza jest silniejsza od tej zewnętrznej. Dzieci w mojej klasie znają przysłowie, które mówi, że „nauka jest skarbem, który mogą zabrać wszędzie”.

Każda lekcja to dla mnie wyzwanie. Staram się, żeby Uczniowie byli zainteresowani i zafascynowani tematem. Dziecko potrzebuje wielu aktywności i wyzwań, żeby Jego nauka stała się efektywniejsza.
Często sama zadaję sobie pytanie, czy chciałabym być uczniem w swojej klasie i myślę, że moja praca ma sens, o ile odpowiedź pozostaje twierdząca.