• Przedszkole Niepubliczne Motylkowa Akademia
  • Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne nr 43 z Oddziałami Dwujęzycznymi.
Wirtualny Dzień Maturzysty

Wirtualny Dzień Maturzysty

Drodzy Maturzyści!

Znany Wam miesięcznik "Perspektywy" we współpracy z Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego prowadzi kampanię informacyjną wspierającą proces rekrutacji na studia, która w tym roku przebiegnie dość nietypowo...

Kampania odbywa się na stronie www.studia.gov.pl, a jej początkiem będzie "Wirtualny Dzień Maturzysty", który odbędzie się 3 czerwca. Podczas tego dnia będzie można m.in. wysłuchać Dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, Pana Marcina Smolika, który opowie o szczególnych warunkach przeprowadzania tegorocznej matury. Eksperci Okręgowych Komisji udzielą natomiast podpowiedzi na temat egzaminów, np. jak wyeliminować najczęściej popełniane na maturach błędy!

Rejestracja dla zainteresowanych udziałem w realizowanym online Dniu Maturzysty rozpocznie się 1 czerwca br. na stronie https://studia.gov.pl/studia2020/

Zapraszamy do udziału!