25 lecie

Mamy już 25 lat!

Liceum

Rok szkolny 2017/2018 był dla naszego liceum rokiem jubileuszowym. Aż trudno uwierzyć, że to już 25 lat istnienia Liceum Ogólnokształcącego Niepublicznego nr 43 im. Lotników Amerykańskich.

play-sharp-fill

To była wyjątkowa okazja, by przypomnieć bogatą historię szkoły, wrócić wspomnieniami do chwil spędzonych w jej murach i spotkać przyjaciół z lat szkolnych.

Przygotowaliśmy szereg uroczystości, projektów, wydarzeń sportowych oraz artystycznych z okazji jubileuszu.
Dzięki nim zaprezentowaliśmy: historię szkoły, nasze osiągnięcia: tutoring, perspektywy; plany na przyszłość:
aktualności liceum, wysokie loty.

Wydarzenia związane z 25 – leciem: konkurs na logo 25 – lecia, książka kulinarna, wyzwanie czytelnicze,
dyktando szkolne, Dąb 25 – lecia, sztafeta pływacka, 25 km na 25 – lecie: Rajd rowerowy po Puszczy Kampinoskiej, mecze siatkówki, piknik naukowy.

24 maja odbyła się uroczysta Gala wieńcząca obchody jubileuszu.
Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia!
Gala 25 lat PSPO

Szkoła Podstawowa

Rok szkolny 2015/2016 był dla nas wyjątkowy. Właśnie minęło 25 lat od kiedy powstało Polskie Stowarzyszenie Promocji Oświatowych, organ prowadzący nasze szkoły.

25 lecie świętowaliśmy cały rok szkolny. Odbyły się uroczystości, przygotowaliśmy wiele projektów i wydarzeń związanych z naszym jubileuszem.

Nagraliśmy film Mamy już 25 – lat”– tak się uczymy, tak się bawimy w naszej szkole!

Uczniowie klas 4 -6 wzięli udział w projekcie „Lata 90.” Przygotowali wystawy i prezentacje związane z takimi dziedzinami jak: technika, film, książka, motoryzacja, media oraz sztuka i muzyka.
Do zabawy włączyli się również nasi najmłodsi. Stworzyli piękne medale oraz laurki dla szkoły.

25 września świętowaliśmy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.

Odbyły się również konkursy związane z naszym  25 -leciem: „Dzień w szkole, którego nigdy nie zapomnę” , „Ja za 25 lat” oraz „Liczba 25„.

Nauczyciele przygotowali wystawę zdjęć 25 lat minęło…, na której można było zobaczyć jak wyglądali ćwierć wieku temu!

Postanowili również podjąć szereg wyzwań związanych z 25- leciem. Oto niektóre z nich: 25 ciast wyskakane 25wyzwanie 3 oraz wyzwanie 5.

Zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej, blogów Trzynastka Wysokie loty oraz naszych facebook’owych profili: SSP 13Liceum i Gimnazjum oraz PSPO. Znajdziecie tam relacje z tego, co dzieje się na co dzień w naszych szkołach oraz dowiecie się, jakie wyzwania podjęli nauczyciele z okazji 25 – lecia!

24 maja odbyła się uroczysta Gala wieńcząca obchody jubileuszu.
Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia!
Gala 25 lat PSPO

Akceptuj