.
Egzamin maturalny

Aktualności

. thumb

Jesteśmy „Zwolnieni z Teorii”!

22.05.2023

Miło nam poinformować, że nasi uczniowie zaangażowali się w projekty w ramach olimpiady „Zwolnieni z Teorii”. Dziewczęta z klasy 2Lb za swój projekt (Niefarbowany Lis) zdobyły Srebrnego Wilka – czyli nagrodę za najlepszy projekt w danym województwie!  Również całe liceum zajęło w tym roku wysoką pozycję w rankingu olimpiady. Zaangażowanym uczniom – serdecznie gratulujemy!

Więcej...
. thumb

Pożegnaliśmy Maturzystów… ale wciąż trzymamy kciuki!

10.05.2023

W ostatnim tygodniu maja odbyło się uroczyste zakończenie roku i pożegnanie naszych Maturzystów. Było dużo śmiechu, było wspólne „sto lat!” dla Stanisława z klasy 4Lm, ale było też wieeele wzruszeń. Na początku maja – odbyły się natomiast pierwsze matury. Podstawowa matura z języka polskiego, angielskiego i matematyki, a także dwujęzyczna z angielskiego – już za …

Więcej...
. thumb

Życzenia Wielkanocne

07.04.2023

Więcej...
. thumb

Spotkanie z absolwentem – studentem Harvardu!

20.03.2023

Jeden z naszych zeszłorocznych absolwentów jest dumnym i dzielnym… studentem Harvardu!  Mateusz dostał się na prestiżową uczelnię jako jedyny z Polaków w swoim roczniku. Chociaż ma dużo nauki, nie zapomina jednak o swoim liceum. W czasie wiosennej przerwy poprowadził spotkanie dla naszych uczniów, dotyczące studiów za granicą.  Mateuszowi nieustannie gratulujemy i liczymy na kolejne odwiedziny!

Więcej...
. thumb

Nasze liceum w programie „Erasmus+”

12.03.2023

Nasze liceum bierze udział w projekcie „We need our nature, our nature needs us” w ramach programu Erasmus+ dla liceów. W projekcie współpracujemy ze szkołami z Parainen (w Finalndii), Alaquas (w Hiszpanii) oraz z Herzogenrath i Kolonii (W Niemczech). Projekt trwa już od 2021 roku, więc część aktywności odbyła się online. W tym roku szkolnym …

Więcej...
. thumb

Byliśmy na targach „Perspektyw”

12.03.2023

W dniach 10 i 11 marca braliśmy udział w targach liceów i szkół wyższych magazynu „Perspektywy”. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem, a uczniowie – spisali się wspaniale. Dziękujemy za zainteresowanie i czekamy na kandydatów 🙂 Wszystkie informacje na temat rekrutacji możecie znaleźć tutaj. Zapraszamy!

Więcej...
.
Rok szkolny
2022/23
.
Plan lekcji
.
Zebrania
.
Tutoring
.
Koła tematyczne
.
Wolontariat

Galeria

.
icon
Dyrekcja / kadra
.
icon
Podręczniki i lektury
.
icon
Dokumenty
.
icon
Realizowane projekty
donation

PSPO jest Organizacją Pożytku Publicznego

Zapraszamy do przekazania 1,5% podatku na działalność edukacyjną naszego stowarzyszenia.

KRS: 0000050337
Nr konta: 33 1050 1025 1000 0024 3428 8409

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1,5% podatku