Próbny egzamin z Dyktanda.pl

19.04.2023

Dyktanda.pl zapraszają wszystkich uczniów ósmej klasy na próbne egzaminy ósmoklasisty!

Przygotowaliśmy bezpłatne próbne egzaminy dla wszystkich zainteresowanych uczniów, które odzwierciedlają standardy egzaminacyjne.

Próbne egzaminy ósmoklasisty to dla Was okazja, by rozwiązać aż 34 arkusze – 18 z języka polskiego i 16 z matematyki. W ten sposób, będziecie mieli szansę sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności w warunkach zbliżonych do tych, które czekają Was na egzaminie końcowym.

Pytania na próbnym egzaminie ósmoklasisty będą miały różną formę, włączając w to pytania otwarte i zamknięte.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: https://www.dyktanda.pl/egzamin-osmoklasisty/ w celu uzyskania dodatkowych informacji

Biorąc udział w próbnych egzaminach, zyskasz pewność siebie i unikniesz niepotrzebnego stresu podczas egzaminu ósmoklasisty.

Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół Dyktanda.pl i Mathematics.live